Zasada główna tego forum.

Zapytania, porady oraz pogaduchy wszelakie...

Moderatorzy: Zygmunt Skibicki, Moderatorzy

Zasada główna tego forum.

Postprzez Zygmunt Skibicki » Pn, 26 lis 2007, 13:16

To jest moje, całkowicie prywatne forum i wcale nie zależy mi na gwałtownie rosnącej ilości użytkowników. Zdecydowanie bardziej wdzięczny będę za nadanie dyskusjom charakteru wymiany poglądów o temacie dyskusji.
Bardzo proszę zatem o nie wyrażanie się na forum na temat innych uczestników, ok? Dyskutujemy na argumenty a nie na inwektywy.

Szanujemy tu poglądy każdego uznając, że wynikają one z jego doświadczeń. Być może niewielkich doświadczeń, ale jego osobistych. W danej sprawie możliwe są wszak bardzo różne rozwiązania, a stosujący diametralnie inny sposób od naszego wcale nie musi być traktowany "z góry". Inna sprawa, że można go namawiać na zmianę metod i nawyków na bardziej bezpieczne czy choćby zdaniem autora postu wygodniejsze.

Powiem krótko - nie życzę sobie wyrażania opinii o którymkolwiek z uczestników czy stosowania porównań wyraźnie do kogokolwiek skierowanych.

W sprawach dotyczących sprzętu dyskutujemy tu do upadu: co, jak i dlaczego, ale marketowe zachwalanie konkretnych marek czy modeli uważać będę za zwykłą reklamę i... do kosza! Wyjątek mogą stanowić jedynie ostrzeżenia przed nabywaniem ewidentnie "kit-owatych" rzeczy.
To forum nie miało, nie ma i mieć nie będzie żadnego sponsora mogącego w sposób bezpośredni lub pośredni cokolwiek sprzedać jakiemukolwiek turyście, więc i zobowiązań "lojalnościowych" też tu nie ma się co obawiać.

Będę stosował tylko jedno upomnienie w ww kwestiach. Jeśli nie będzie skuteczne, wycinam cały niestosowny udział, a przy kolejnej próbie wywalam takiego uczestnika z forum w sposób bezpowrotny.

Nie zamierzam robić tu za sprzątaczkę po kimś. Jeśli już coś zostało tu, czyli na publicznym forum napisane,zatem w sposób oczywisty opublikowane, a nie usunąłem z powodów j.w. zostanie i próżno mnie straszyć idiotycznie rozumianym prawem autorskim, bo na nim to ja się całkiem nieźle znam. Prosić, owszem... można.

Netetykieta
Zygmunt Skibicki
Mundek

Nowe zasady rejestracji na forum.

Postprzez Zygmunt Skibicki » Śr, 14 gru 2011, 11:33

Nowe zasady rejestracji na forum
Zygmunt Skibicki » 14-12-2011 10:28:25

Z powodu chamskiego wpychania się tu wszelkiej maści spamerów, a do tego oferujących seksusługi płci obojga we wszystkich możliwych konfiguracjach zamknąłem właśnie możliwość samodzielnego rejestrowania się na forum.
Teraz zarejestrowanie będzie wymagało mojej akceptacji. Dla zwykłych i... niezwykłych turystów, łazików, włóczykijów, szwendaczków itp. żadna to "bramka", bo oczywiście każdemu z nich drzwi uchylę, ale zawsze jakieś utrudnienie...
Przepraszam, ale nie mam już siły, o przyjemności nie wspominając, wywalać codziennie po kilka... farfocli rusko, chińsko, koreańskich, białoruskich, ukraińskich, bułgarskich czy jakichkolwiek innych. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy było ich ponad dwustu! Czarę goryczy przelał wczorajszy sutener, który tak tu kolanem dopychał swe gołe baby, że aż "wysypał" całe forum na amen.
No i postanowiłem przeciąć tę idiotyczną zabawę w złodziei i... policjanta. DOŚĆ...!
Zygmunt Skibicki
Zygmunt Skibicki
Mundek

Powrót do Sprawy techniczne i wszelka paplanina...